Dodany: 2010-09-16 14:57:16
 

Preparaty ziołowe AlveoLecznicze właściwości ziół były znane już w starożytności. Na rynku dostępne są różnego rodzaju preparaty ziołowe, których działanie uznaje się za wspomagające prawidłowe funkcjonowanie organizmu. Jednym z istniejących mieszanek jest preparat Alveo firmy Akuna. Producent – firma Akuna, promuje Alveo jako mieszaninę dwudziestu sześciu ziół, które mają lecznicze właściwości.

 

Według firmy Akuna preparat ten nie tylko wzmacnia układ nerwowy, pokarmowy ale także oczyszcza organizm, i działa doskonale na układ krwionośny i chroni serce. Zioła te chronią nas także przed drobnoustrojami.

Alveo polecany jest jako uzupełnienie codziennych posiłków o dodatkowe składniki odżywcze. Szczególnie poleca się przyjmowanie mieszanki ziołowej osobom starszym i w średnim wieku. Uzupełnienie składników odżywczych to nie wszystko czego należy oczekiwać po Alveo. Usuwa on także toksyny z organizmu, które dostają się do naszego ciała poprzez konsumowane posiłki lub z powietrza. Preparaty ziołowe są ogólnie polecane w profilaktyce chorób serca. .

Dodaj nowy komentarz do artykułu Preparaty ziołowe Alveo
Nick: